MAHLE ACP 1206 000P BEHR *** PREMIUM LINE *** kompresszor, klíma
Kauffer cikkszám: ACP1206000P-MAH
![MAHLE ACP 1206 000P MAHLE ACP 1206 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 1206 000P MAHLE ACP 1206 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 1206 000P MAHLE ACP 1206 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 1206 000P MAHLE ACP 1206 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 1206 000P MAHLE ACP 1206 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 1206 000P MAHLE ACP 1206 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 1206 000P MAHLE ACP 1206 000P]()
Nagyítás
EAN: 4057635037426
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
351272381, 70817877, 8FK 351 272-381, ACP 1206 000S
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kompresszor-azonosító: | 7VS16ec |
| Kompresszor olaj: | PAG 46 YF |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 110 mm |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozás technika: | PAD |
| Gyártó korlátozás: | Hanon |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Olajleeresztő-csavar nélkül |
| Gyártó: | HANON |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Csomagolási szélesség: | 18,50 cm |
| csomagolási magasság: | 21,25 cm |
| Csomagolási hossz: | 29,2 cm |
| Nettó súly: | 6336 g |
Általános információ: PREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
optimum
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1766288
FORD: 1807410
FORD: 1810548
FORD: 1813108
FORD: 1829139
FORD: 1831609
FORD: 1840667
FORD: 1845499
FORD: 1945152
FORD: 2030977
FORD: 2100870
FORD: CV61 19D629 FF
FORD: CV6119D629FB
FORD: CV6119D629FC
FORD: CV6119D629FD
FORD: CV6119D629FE
FORD: DV61 19D629F 2C
FORD: DV6119D629FA
FORD: DV6119D629FB
FORD: DV6119D629FC
FORD: DV6119D629FD
FORD: DV6119D629FE
FORD: DV6119D629FF
FORD: DV6119D629FG
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
276051 Ft VTSZ / KN:
84143089