BOSCH 1 986 S00 745 önindító
Kauffer cikkszám: 1986S00745-BSC
![BOSCH 1 986 S00 745 BOSCH 1 986 S00 745]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S00 745 BOSCH 1 986 S00 745]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S00 745 BOSCH 1 986 S00 745]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S00 745 BOSCH 1 986 S00 745]()
Nagyítás
EAN: 4047026541502
Csomagsúly: 5.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : BOSCH 0 001 109 397
Így is ismerheti:
ST 12V 2,2KW (R)
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Fogszám: | 12 |
| Bilincs: | 30,50 |
| Peremátmérő: | 76,2 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | -0,9 mm |
| Indítómotor kivitel: | saját csapágyazású |
| Menetméret: | M10x1,5 |
| Menetméret 1: | M10x1,5 |
| Furatátmérő: | 10 mm |
| Hossz: | 245 mm |
| Helyzet/fok: | rechts ° |
| Rögzítési szög: | 37 ° |
| Pofanyílás-szögmérték: | 120 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 37 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 08676896
VOLVO: 31327066
VOLVO: 36001122
VOLVO: 36001408