ERA 221176R önindító
Kauffer cikkszám: 221176R-ERA
![ERA 221176R ERA 221176R]()
Nagyítás
![ERA 221176R ERA 221176R]()
Nagyítás
![ERA 221176R ERA 221176R]()
Nagyítás
![ERA 221176R ERA 221176R]()
Nagyítás
![ERA 221176R ERA 221176R]()
Nagyítás
![ERA 221176R ERA 221176R]()
Nagyítás
![ERA 221176R ERA 221176R]()
Nagyítás
EAN: 8053379819874
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 12 |
| Helyzet/fok: | R 77 ° |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Tömeg: | 4,18 kg |
| Lyukszám: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31327066
VOLVO: 36001408
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.