WALKER WST00555 önindító
Kauffer cikkszám: WST00555-WAL
![WALKER WST00555 WALKER WST00555]()
Nagyítás
![WALKER WST00555 WALKER WST00555]()
Nagyítás
![WALKER WST00555 WALKER WST00555]()
Nagyítás
EAN: 4060426613884
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,4 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8;Pin "50" M6 |
| Fogszám: | 14 |
| Nettó súly: | 3,99 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30644780
VOLVO: 30644954
VOLVO: 30659475
VOLVO: 36013580
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.