MONROE ML6222 MONROE MaxLift gázrugó, motorházfedél
Kauffer cikkszám: ML6222-MON
![MONROE ML6222 MONROE ML6222]()
Nagyítás
![MONROE ML6222 MONROE ML6222]()
Nagyítás
![MONROE ML6222 MONROE ML6222]()
Nagyítás
![MONROE ML6222 MONROE ML6222]()
Nagyítás
![MONROE ML6222 MONROE ML6222]()
Nagyítás
![MONROE ML6222 MONROE ML6222]()
Nagyítás
![MONROE ML6222 MONROE ML6222]()
Nagyítás
EAN: 5412096506246
Csomagsúly: 0.20 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 295 mm |
| Lökettérf: | 108 mm |
| Kinyomó erő: | 380 N |
| Tömeg: | 0,195 kg |
| Furat: | 18,5 mm |
| állócső átmérő: | 8 mm |
| Csomagolási hossz: | 37,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 3 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31278769
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
5134 Ft VTSZ / KN:
87088035