CHAMPION CAF100860P légszűrő
Kauffer cikkszám: CAF100860P-CHA
![CHAMPION CAF100860P CHAMPION CAF100860P]()
Nagyítás
![CHAMPION CAF100860P CHAMPION CAF100860P]()
Nagyítás
![CHAMPION CAF100860P CHAMPION CAF100860P]()
Nagyítás
EAN: 4044197759828
Csomagsúly: 0.38 kg.
Így is ismerheti:
CAF100860P
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Hossz: | 350 mm |
| Szélesség: | 223 mm |
| Magasság: | 58 mm |
| Magasság 1: | 48 mm |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 36,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 22,5 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30723179
VOLVO: 30748212
VOLVO: 31370161
VOLVO: 31650021
VOLVO (CHANGAN): 30748212