BOGAP R6121100 BOGAP Premium Érzékelő, kipufogógáz-nyomás
Kauffer cikkszám: R6121100-BGP
![BOGAP R6121100 BOGAP R6121100]()
Nagyítás
![BOGAP R6121100 BOGAP R6121100]()
Nagyítás
![BOGAP R6121100 BOGAP R6121100]()
Nagyítás
EAN: 4251789172617
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
90262020000
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Anyag: | PA 6 GF 30 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jelzésfajta: | Analóg |
| nyomástól: | kPa |
| Nyomástól: | 100 kPa |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MERCEDES-BENZ: 6079050500
SUZUKI: 18215-53SA0
SUZUKI: 1821553SA0
SUZUKI: 18590-67JB0
SUZUKI: 1859067JB0
RENAULT: 208155642R
NISSAN: 20827-00Q0G
NISSAN: 20827-00Q0M
NISSAN: 2082700Q0G
NISSAN: 2082700Q0M
NISSAN: 22770-00Q0C
NISSAN: 2277000Q0C
RENAULT: 227701454R
NISSAN: 227702184R
RENAULT: 227702184R
NISSAN: 22771-JG70A
NISSAN: 22771JG70A
VOLVO: 31293659
VOLVO: 31370160
VOLVO: 31697984
OPEL: 4407955
OPEL: 4422694
OPEL: 55504479
VAUXHALL: 55504479
ALFA ROMEO: 6000616923
FIAT: 6000616923
LANCIA: 6000616923
MERCEDES-BENZ: 6711590058
SSANGYONG: 6711590058
RENAULT: 8200198965
RENAULT: 8200469905
RENAULT: 8201238402
OPEL: 93455603
OPEL: 93868338
SUZUKI: 95529392
MERCEDES-BENZ: A6079050500
MERCEDES-BENZ: A6711590058
FORD: CV61-5L200-AA
FORD: CV615L200AA