| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| átmérő: | 63,5 mm |
| Magasság: | 125,0 mm |
| Belső átmérő 2: | 32 mm |
| Belső átmérő 3: | 31,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| csomagolási magasság: | 13,00 cm |
| Nettó súly: | 49 g |
| Csomagolási hossz: | 7,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,00 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




