ERA 221174R önindító
Kauffer cikkszám: 221174R-ERA
![ERA 221174R ERA 221174R]()
Nagyítás
![ERA 221174R ERA 221174R]()
Nagyítás
![ERA 221174R ERA 221174R]()
Nagyítás
![ERA 221174R ERA 221174R]()
Nagyítás
EAN: 8053379824588
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 11 |
| Helyzet/fok: | L 40 ° |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 62 mm |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Tömeg: | 4,62 kg |
| Lyukszám: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30659314
VOLVO: 36001683
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.