SNR DK65.002 hajtótengely
Kauffer cikkszám: DK65.002-SNR
![SNR DK65.002 SNR DK65.002]()
Nagyítás
![SNR DK65.002 SNR DK65.002]()
Nagyítás
EAN: 3413522131881
Csomagsúly: 7.03 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Külső fogazás differenciál oldala: | 26 |
| Belső fogazás, kerékoldali: | 29 |
| Külső fogazás, kerék oldala: | 36 |
| Menetméret: | M10x1,5 |
| Verzió: | 8 balls |
| Töm.átm.: | 57 mm |
| Csuklóátmérő kerék oldalon: | 73 mm |
| Hossz: | 751 mm |
| Csuklóátmérő kerék oldalon: | 80 mm |
| Menetméret: | M10x1 |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1534882
FORD: 1565594
VOLVO: 30681132
VOLVO: 31259504
VOLVO: 36000156
VOLVO: 36000931
FORD: 6G9N4B402BA
FORD: AG9N4B402AA
VOLVO: P31259504
FORD: P31259504
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
33178 Ft