NISSENS 85640 ventilátor, motorhűtés
Kauffer cikkszám: 85640-NIS
![NISSENS 85640 NISSENS 85640]()
Nagyítás
![NISSENS 85640 NISSENS 85640]()
Nagyítás
![NISSENS 85640 NISSENS 85640]()
Nagyítás
![NISSENS 85640 NISSENS 85640]()
Nagyítás
![NISSENS 85640 NISSENS 85640]()
Nagyítás
![NISSENS 85640 NISSENS 85640]()
Nagyítás
![NISSENS 85640 NISSENS 85640]()
Nagyítás
EAN: 5707286352582
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
351101044, 70820028
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| átmérő: | 385 mm |
| Fűtés/szellőzés: | Egyszerű ventilátor |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Névl. telj.: | 336 W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegységgel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőventilátor kerettel (káva) |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1377555
FORD: 1380882
FORD: 1386382
FORD: 1426658
FORD: 1451234
FORD: 1488905
FORD: 1565833
FORD: 1671530
FORD: 1675176
FORD: 1715392
FORD: 1768199
FORD: 6G918C607GF
FORD: 6G918C607GG
FORD: 6G918C607GH
FORD: 6G918C607GJ
FORD: 6G918C607GK
FORD: 6G918C607GL
VOLVO: 30672559
VOLVO: 30723010
VOLVO: 30776398
VOLVO: 30792794
VOLVO: 31200265
VOLVO: 31274210
VOLVO: 31293574
VOLVO: 31293778
VOLVO: 31305136
VOLVO: 31368427
VOLVO: 31368867
VOLVO: 31686806
Külső dokumentumok kattintásra
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
55165 Ft VTSZ / KN:
84145925