NK 4825026 generátor
Kauffer cikkszám: 4825026-NK-
![NK 4825026 NK 4825026]()
Nagyítás
![NK 4825026 NK 4825026]()
Nagyítás
![NK 4825026 NK 4825026]()
Nagyítás
![NK 4825026 NK 4825026]()
Nagyítás
EAN: 5703858026905
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | COM-D |
| Csatlakozókivitel száma: | 0206 |
| Furatátmérő 1: | 32 mm |
| Furatátmérő 2: | 18 mm |
| Nettó súly: | 7,21 kg |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1379701
FORD: 1388004
FORD: 1425016
FORD: 6G9N-10300-HA
FORD: 6G9N-10300-HB
FORD: 6G9N-10300-HC
FORD: 6G9N-10300-HD
FORD: 6G9N-10399-HB
VOLVO: 30667118
VOLVO: 36000037
VOLVO: 36001105