ELRING 040.220 tömítőgyűrű, vezérműtengely
Kauffer cikkszám: 040.220-ELR
![ELRING 040.220 ELRING 040.220]()
Nagyítás
![ELRING 040.220 ELRING 040.220]()
Nagyítás
EAN: 4041248902882
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra HONDA: 91212-5K9-A01
VOLVO: 31316040
GEELY: 1046024400
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
2684 Ft VTSZ / KN:
84842000
84879090