MAHLE LX 1591/9 légszűrő
Kauffer cikkszám: LX1591/9-MAH
![MAHLE LX 1591/9 MAHLE LX 1591/9]()
Nagyítás
![MAHLE LX 1591/9 MAHLE LX 1591/9]()
Nagyítás
EAN: 4009026886632
Csomagsúly: 0.38 kg.
Így is ismerheti:
70578350, 79929931
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Hossz: | 346,5 mm |
| Szélesség: | 226 mm |
| Magasság: | 52,3 mm |
| Csomagolási hossz: | 23,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,50 cm |
| Nettó súly: | 340 g |
| csomagolási magasság: | 36,00 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31370161
VOLVO: 31370161-0
VOLVO: 31474496
VOLVO: 31650021
Belföldi készletről szállítható
7493 Ft VTSZ / KN:
84219990