ERA 209601 generátor
Kauffer cikkszám: 209601-ERA
![ERA 209601 ERA 209601]()
Nagyítás
![ERA 209601 ERA 209601]()
Nagyítás
![ERA 209601 ERA 209601]()
Nagyítás
![ERA 209601 ERA 209601]()
Nagyítás
![ERA 209601 ERA 209601]()
Nagyítás
EAN: 8053379159482
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+COM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 51 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 20 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1704927
FORD: 1763143
FORD: 1830920
FORD: 1871337
FORD: 2414989
FORD: BV6N 10300 BA
FORD: BV6N 10300 BB
FORD: DV6T 10300 BA
FORD: F1FT 10300 BA
FORD: FG15T101
FORD: RMBV6N10300BB
FORD: RMBV6N-10300-BB
RENAULT: 2608539B
RENAULT: BV6N-10300-BA
VOLVO: 30644798
VOLVO: 31285435
VOLVO: 36001101
VOLVO: 36002122