BOSCH 1 986 S01 141 önindító
Kauffer cikkszám: 1986S01141-BSC
![BOSCH 1 986 S01 141 BOSCH 1 986 S01 141]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 141 BOSCH 1 986 S01 141]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 141 BOSCH 1 986 S01 141]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 141 BOSCH 1 986 S01 141]()
Nagyítás
EAN: 4047026879285
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
ST 12V 1,4KW (R)
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| rögzítő furatok száma: | |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Bilincs: | 30, 50 |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 27,3 mm |
| Indítómotor kivitel: | saját csapágyazású |
| Menetméret: | M10X1,5 |
| Menetméret 1: | M10X1,5 |
| Menetméret 2: | M10X1,5 |
| Hossz: | 201 mm |
| Helyzet/fok: | links ° |
| Rögzítési szög: | 30 ° |
| Pofanyílás-szögmérték: | 50 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 30 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: AV6N11000DA
FORD: 1685833
VOLVO: 31285513
VOLVO: 36001082