VALEO 201236 VALEO CORE-FLEX önindító
Kauffer cikkszám: 201236-VAL
![VALEO 201236 VALEO 201236]()
Nagyítás
![VALEO 201236 VALEO 201236]()
Nagyítás
![VALEO 201236 VALEO 201236]()
Nagyítás
![VALEO 201236 VALEO 201236]()
Nagyítás
![VALEO 201236 VALEO 201236]()
Nagyítás
EAN: 3276422012366
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Cserealkatrész betét nélkül |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,2 kW |
| Fogszám: | 12 |
| Lyukszám: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 50 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 2,96 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1685833
FORD: AV6N-11000-DA
FORD: AV6N11000DA
VOLVO: 31285513
VOLVO: 36001082
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.