| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 081191 |
| Furat: | 81,01 mm |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| Hossz: | 68,8 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| Alkatrészszám: | 60676 |
| Alkatrészszám: | 60678 |
| Alkatrészszám: | 87423 |
| Standard méret [STD] | |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 81,51 mm |
| Hossz: | 69,8 mm |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| csavarhossz: | 66,0 mm |
| Csapátmérő: | 26,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38,0 mm |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| tűzjáratmagasság: | 9 mm |
| Gyártási szám: | 81 L 97 |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.75 CrK |
| Alkatrészszám: | 2. M 2.0 IFU P |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 3.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 847 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 081191 |
| Furat: | 81,26 mm |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| Hossz: | 68,8 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| Alkatrészszám: | 60807 |
| Alkatrészszám: | 63045 |
| Alkatrészszám: | 63047 |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| Javítási lépcső: | 0,25 |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 081191 |
| Furat: | 81,51 mm |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| kompressziómagasság: | 45,55 mm |
| Hossz: | 68,55 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| Alkatrészszám: | 63046 |
| Alkatrészszám: | 63048 |
| Alkatrészszám: | 87993 |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| Javítási lépcső: | 0,50 |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Túlméret: | 0,5 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 81,01 mm |
| Hossz: | 69,8 mm |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| csavarhossz: | 66,0 mm |
| Csapátmérő: | 26,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38,0 mm |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| tűzjáratmagasság: | 9 mm |
| Gyártási szám: | 81 L 97 |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.75 CrK |
| Alkatrészszám: | 2. M 2.0 IFU P |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 3.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 847 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 81,26 mm |
| Hossz: | 69,8 mm |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| csavarhossz: | 66,0 mm |
| Csapátmérő: | 26,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38,0 mm |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| tűzjáratmagasság: | 9 mm |
| Gyártási szám: | 81 L 97 |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.75 CrK |
| Alkatrészszám: | 2. M 2.0 IFU P |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 3.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 588 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 07901J |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavaragy persellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| Magasság: | 68,8 mm |
| Furat: | 81 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| Alkatrészszám: | 08-139500-00 |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Standard méret [STD] | |
| Dugattyúmélyedés térfogata: | 23,75 cm? |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 07901J |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavaragy persellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| Túlméret: | 0,5 mm |
| kompressziómagasság: | 45,55 mm |
| Magasság: | 68,6 mm |
| Furat: | 81,5 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 65,8 mm |
| Alkatrészszám: | 08-139507-00 |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 68,8 mm |
| Furat: | 81,01 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| Alkatrészszám: | 60676 |
| Alkatrészszám: | 60678 |
| Alkatrészszám: | 87423 |
| Gyártási szám: | 081191 |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| Standard méret [STD] | |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 68,8 mm |
| Furat: | 81,26 mm |
| Túlméret: | 0,25 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| Alkatrészszám: | 60807 |
| Alkatrészszám: | 63045 |
| Alkatrészszám: | 63047 |
| Gyártási szám: | 081191 |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 68,55 mm |
| Furat: | 81,51 mm |
| Túlméret: | 0,50 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| Alkatrészszám: | 63046 |
| Alkatrészszám: | 63048 |
| Alkatrészszám: | 87993 |
| Gyártási szám: | 081191 |
| kompressziómagasság: | 45,55 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 68,8 mm |
| Furat: | 81 mm |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavaragy persellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| Alkatrészszám: | 08-139500-00 |
| Gyártási szám: | 07901J |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| Standard méret [STD] | |
| Dugattyúmélyedés térfogata: | 23,75 cm? |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 68,6 mm |
| Furat: | 81,5 mm |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavaragy persellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| Alkatrészszám: | 08-139507-00 |
| Gyártási szám: | 07901J |
| kompressziómagasság: | 45,55 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 65,8 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| Túlméret: | 0,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 69,8 mm |
| Furat: | 81,01 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Csapátmérő: | 26,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.75 CrK |
| Alkatrészszám: | 2. M 2.0 IFU P |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 3.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 97 |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38,0 mm |
| csavarhossz: | 66,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| tűzjáratmagasság: | 9 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| Nettó súly: | 847 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 69,8 mm |
| Furat: | 81,26 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Csapátmérő: | 26,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.75 CrK |
| Alkatrészszám: | 2. M 2.0 IFU P |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 3.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 97 |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38,0 mm |
| csavarhossz: | 66,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| tűzjáratmagasság: | 9 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| Nettó súly: | 817 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 69,8 mm |
| Furat: | 81,51 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Géppel megmunkált: | kihagyással/kivágással olajfúvókához |
| Csapátmérő: | 26,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.75 CrK |
| Alkatrészszám: | 2. M 2.0 IFU P |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 3.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 97 |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38,0 mm |
| csavarhossz: | 66,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,8 mm |
| tűzjáratmagasság: | 9 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,06 mm |
| Nettó súly: | 847 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 68 mm |
| Furat: | 81,01 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavaragy persellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatornával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugattyúgyűrű tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| Standard méret [STD] | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 68,8 mm |
| Furat: | 81,51 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| kompressziómagasság: | 45,8 mm |
| mélyedés átmérő: | 38 mm |
| csavarhossz: | 66 mm |
| mélyedési mélység 1: | 17,7 mm |
| Túlméret: | 0,5 mm |




