| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| átmérő: | 4 mm |
| Hossz: | 135 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Beépítési mélység: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T10 |
| OE-számhoz: | 8653880 |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Ellenállás: | 0,5 ohm |
| teljes hossz: | 134,5 mm |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Menetméret: | M8 x 1,0 |
| Kulcsnyílás: | 8 mm |
| Csatlakozás technika: | PIN |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Feszültség: | 7 V |
| Hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M 8 x 1,0 |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Kulcsnyílás: | 9 |
| Min. meghúzási nyomaték: | Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 12 Nm |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 4,4 V |
| Menetméret: | M8 x 1,0 |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Verzió: | Instant heating |
| Menetméret: | M8x1.0 |
| teljes hossz: | 135 mm |
| alternatív termék: | - |
| Csatlakozás technika: | Pin |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Tömeg: | 23 g |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 10 Nm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 5 |
| Gyártási évig: | 201108 |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T10 |
| OE-számhoz: | 8653880 |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Menetméret: | M8 x 1,0 |
| Hossz: | 136 mm |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Kulcsnyílás: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Hossz: | 135 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201108 |
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Feszültség: | 7 V |
| Verzió: | Double Coil |
| Verzió: | Fast Heating |
| Menetméret: | M8X1 |
| teljes hossz: | 134,4 mm |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Csatlakozás technika: | 4 mm PIN |
| Kötési mód: | Doboz |
| Kulcsnyílás: | 8 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 12 Nm |
| Csomagolási hossz: | 14,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,7 cm |
| csomagolási magasság: | 2,3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 4,4 V |
| Menetméret: | 8x1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Műszaki információs szám: | HKT |
| Hossz: | 119 mm |
| Hossz 1: | 70 mm |
| Hossz 2: | 27 mm |
| átmérő: | 4 mm |
| Feszültség: | 11 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Névleges áramerősség: | 10 A |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| a következő gyártói kipufogógáz-normához: | Replace full set |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Műszaki információs szám: | HKT |
| Hossz: | 119 mm |
| Hossz 1: | 70 mm |
| Hossz 2: | 27 mm |
| átmérő: | 4 mm |
| Feszültség: | 11 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M8x1 |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| teljes hossz: | 134,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Csatlakozás technika: | Pin ? 4 mm |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Névleges feszültség: | 7 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 5 |
| Gyártási évig: | 201108 |
| teljes hossz: | 134,5 mm |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Csatlakozás technika: | ? 4mm |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 14 Nm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0873012 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Névleges áramerősség: | 8,5 A |
| Menetméret: | M8x1 |
| Hossz: | 134,4 mm |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| átmérő: | 4 mm |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 12 Nm |
| Csatlakozás technika: | ? 4mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 131 mm |
| Hossz 1: | 93 mm |
| Hossz 2: | 28 mm |
| átmérő: | 3 mm |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Vizsgálat jelzés: | HKT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201108 |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Hossz: | 135 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 131 mm |
| Hossz 1: | 93 mm |
| Hossz 2: | 28 mm |
| átmérő: | 3 mm |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Vizsgálat jelzés: | HKT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Műszaki információs szám: | HKT |
| Hossz: | 119 mm |
| Hossz 1: | 70 mm |
| Hossz 2: | 27 mm |
| átmérő: | 4 mm |
| Feszültség: | 11 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 157 mm |
| Hossz 1: | 100 mm |
| Hossz 2: | 35 mm |
| átmérő: | 3 mm |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 4,4 V |
| Csatlakozás technika: | diam 4 |
| Hossz: | 134 mm |
| Menetméret: | M8X1 |
| Jellemző méret: | Twin Coil |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 4,4 V |
| Csatlakozás technika: | pin diameter 4 |
| Hossz: | 134,5 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Jellemző méret: | Twin Coil |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Verzió: | Hidria |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | 4 mm PIN |
| Hossz: | 134,5 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Jellemző méret: | Twin Coil |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Kulcsnyílás: | 8mm |
| Izzítógyertya-kivitel: | teljesítményoptimalizált |
| Aljzat kivitel: | kör csatlakozó |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Menetméret: | M8x1 |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Beépítési mélység: | 27 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 157 mm |
| Hossz 1: | 100 mm |
| Hossz 2: | 35 mm |
| átmérő: | 3 mm |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 131 mm |
| Hossz 1: | 93 mm |
| Hossz 2: | 28 mm |
| átmérő: | 3 mm |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Vizsgálat jelzés: | HKT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 157 mm |
| Hossz 1: | 100 mm |
| Hossz 2: | 35 mm |
| átmérő: | 3 mm |
| Feszültség: | 4,4 V |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Min. meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 12 Nm |
| Névleges áramerősség: | 8,5 A |
| Izzítógyertya-kivitel: | Fém izzítógyertya |
| Beépítési dőlés: | 93 ° |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Hossz 1: | 85 mm |
| Hossz 2: | 27,5 mm |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M8X1 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Felfűtési idő: | 2 min |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 4,4 V |
| Csatlakozás technika: | 4 mm |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Menetméret: | M8x1,0 |
| Hossz: | 132 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Névleges áramerősség: | 9 A |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Törési nyomaték: | 20 Nm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 5 |
| teljes hossz: | 134 mm |
| Beépítési mélység: | 27 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | ? 4mm |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 14 Nm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0873012 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201009 |
| Gyártási évig: | 201104 |
| Motorkód: | D 5244 T10 |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Menetméret: | M8x1 |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Meghúzási nyomaték: | 12 Nm |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Tömeg: | 0,34 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 5 |
| OE-számhoz: | 30777311 |
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | Pin |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Menetméret: | M8x1.0 |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Tömeg: | 23 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Verzió: | Instant heating |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 10 Nm |
| alternatív termék: | - |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201009 |
| Gyártási évig: | 201104 |
| Motorkód: | D 5244 T10 |
| Feszültség: | 4,4 V |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Tömeg: | 0,34 kg |
| Menetméret: | M8x1 |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Meghúzási nyomaték: | 12 Nm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M 8 x 1,0 |
| Kulcsnyílás: | 9 |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Min. meghúzási nyomaték: | Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 12 Nm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 5 |
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | 4 mm PIN |
| Menetméret: | M8X1 |
| teljes hossz: | 134,4 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 12 Nm |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Kötési mód: | Doboz |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Verzió: | Double Coil |
| Verzió: | Fast Heating |
| Csomagolási hossz: | 14,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,7 cm |
| csomagolási magasság: | 2,3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Hossz: | 135 mm |
| Menetméret: | M8x1 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Névleges áramerősség: | 10 A |
| a következő gyártói kipufogógáz-normához: | Replace full set |




