Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Kioldási nyomaték: | 7 Nm |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Térfogat: | 50 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.682 EL-Liq 74 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| javasolt bővítő javításhoz lásd a tartozéklistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Térfogat: | 75 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.681 AFD 2018 |
| Áru tarifaszám: | 3506105000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Térfogat: | 50 ml |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.682 EL-Liq 74 |
| Figyelje a szerelési információt | |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Kioldási nyomaték: | 7 Nm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Tömeg: | 0,085 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Szükséges darabszám: | 1 |




