| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 200 W |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ellenállás: | 0,3 ohm |
| Ellenállás: | 2,5 ohm |
| Ellenállás: | 1,1 ohm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 2S6H18B647AC |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,17 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Nettó súly: | 31 g |
| Csomagolási szélesség: | 7,50 cm |
| csomagolási magasság: | 7,50 cm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,36 kg |
| Csomagolási hossz: | 10 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1325972 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | fekete |
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1379762 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 123 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Magasság: | 53 mm |
| Tömeg: | 0,14 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 98 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,041 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bilincs: | 4M |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | for risc./heater |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugasz színe: | fehér |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 2S6H18B647AC |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csomagolási hossz: | 10,0 cm |
| Nettó súly: | 40 g |
| Csomagolási szélesség: | 6,50 cm |
| csomagolási magasság: | 7,00 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez nem |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 2S6H18B647AC |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,50 cm |
| csomagolási magasság: | 7,50 cm |
| Nettó súly: | 31 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Csomagolási hossz: | 10,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,50 cm |
| csomagolási magasság: | 7,00 cm |
| Nettó súly: | 40 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1 855 157 |
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez nem |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 106 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Magasság: | 63 mm |
| Tömeg: | 0,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| OE-számhoz: | 3S7H 19E624 AB |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 106 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Magasság: | 63 mm |
| Tömeg: | 0,12 kg |




