| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200911 |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Tömeg: | 0,08 kg |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,09 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1K0 959 263 A |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 10.9052 |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1K0 959 263 A |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324058 |
| Teljesítmény: | 200 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Csomagolási hossz: | 11,5 cm |
| Nettó súly: | 28 g |
| csomagolási magasság: | 5,00 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| OE-számhoz: | 1K0 959 263 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 7 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 7 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 7 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 7 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Tömeg: | 0,500 kg |
| Csomagolási hossz: | 10 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 130 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Tömeg: | 0,19 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bilincs: | 5M+2M |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | per ventola |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | for fan |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 10.9052 |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 64113457445 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| gyártószámhoz: | 4140093 |
| Ellenállás: | 1,2 ohm |
| Ellenállás: | 3 ohm |
| Ellenállás: | 0,2 ohm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csomagolási hossz: | 11,2 cm |
| csomagolási magasság: | 4,80 cm |
| Nettó súly: | 58 g |
| Csomagolási szélesség: | 6,30 cm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 64113457445 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 10.9052 |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 7 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Csomagolási hossz: | 11,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,00 cm |
| Nettó súly: | 28 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200911 |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez (kézi vezérlés) |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Csomagolási hossz: | 11,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,30 cm |
| csomagolási magasság: | 4,80 cm |
| Nettó súly: | 58 g |




