| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | kék |
| Beépítési mélység: | 35 mm |
| Kábelhossz: | 220 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,041 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | kék |
| Beépítési mélység: | 35 mm |
| Kábelhossz: | 220 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,041 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |




