| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Ház típus: | házzal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 110 mm |
| Belső átmérő: | 80 mm |
| Külső átmérő: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,29 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | házzal |
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Szívóátmérő: | 80 mm |
| Kipufogóátmérő: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,32 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | házzal |
| Ház anyaga: | PBT (Polibutilén-tereftalát) |
| Ház anyaga: | GFK (üvegszál erősítésű műanyag) |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált ráccsal |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| Beépítési oldal: | Légszűrőház |
| Cseredarab nem szükséges | |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Feszültség: | 12 V |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csőperem |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Szívócsőátmérőig: | 80 mm |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 1317-36-8; Lead monoxid (ólom-oxid) |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Érzékelő típus: | forrófilmes |
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 182 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,39 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Szívóátmérő: | 80 mm |
| Kipufogóátmérő: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált levegő-hőmérséklet érzékelő nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Gyártó korlátozás: | Bosch |
| Ház típus: | házzal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,230 kg |
| Ház átmérő: | 80 mm |
| Ház hossza: | 110 mm |
| Nettó súly: | 0,216 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Ház típus: | házzal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 366313 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 152 mm |
| Szélesség: | 132 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,265 kg |
| Ház típus: | házzal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 120 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Magasság: | 95 mm |
| Tömeg: | 0,232 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Szívóátmérő: | 80 mm |
| Kipufogóátmérő: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Szívóátmérő: | 80 mm |
| Kipufogóátmérő: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Cseredarab nem szükséges | |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 074 906 461 |
| Ház típus: | házzal |
| Minőség: | Neuteil |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Cseredarab nem szükséges | |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 03G 906 461 C |
| Ház típus: | házzal |
| Minőség: | Neuteil |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 366313 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált levegő-hőmérséklet érzékelő nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Gyártó korlátozás: | Bosch |
| Ház típus: | házzal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,23 kg |
| Ház átmérő: | 80 mm |
| Ház hossza: | 110 mm |
| Nettó súly: | 0,216 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| OE-számhoz: | 03G906461C |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Ház típus: | házzal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 182 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,32 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Ház típus: | ház nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Érzékelő típus: | fűtőszálas |
| Feszültség: | 14 V |
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Magasság: | 103 mm |
| Tömeg: | 0,09 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Feszültség: | 14 V |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 182 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,39 kg |
| Érzékelő típus: | forrófilmes |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 366313 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 182 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,32 kg |
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Feszültség: | 14 V |
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Magasság: | 103 mm |
| Tömeg: | 0,09 kg |
| Érzékelő típus: | fűtőszálas |
| Ház típus: | ház nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,312 kg |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Ház típus: | házzal |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Csomagolási hossz: | 15 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11,5 cm |
| csomagolási magasság: | 10 cm |
| Nettó súly: | 0,22 kg |
| Csapok száma: | 5 |

| Részletes adatok |
|---|




