

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1484876 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | 19 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 7.7948 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 7.7949 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 7.7950 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 09/02 |
| OE-számhoz: | 5263219 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 4337456 |
| Menetméret: | 3/8"-18NPTF |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 5 042 970 |
| Szélesség: | 33 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Hossz: | 58 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szélesség: | 41 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | 3/8" x 18 NPT |
| Ház színe: | szürke |
| Beépítési mélység: | 24 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | MFTS |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Nettó súly: | 0,080 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 3/818NPT |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | szürke |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozás technika: | ohne Gewinde |
| Teljesítmény: | 0,06 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | szürke |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,033 kg |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 3/8" x 18 NPT |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Színjelzés: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 3/8"x18 NPTF |
| Színjelzés: | kék |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 30 Nm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 4337456 |
| Menetméret: | 3/8"-18NPTF |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1484876 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | 3/8" x 18 NPTF |
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,04 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | 3/8" x 18 NPTF |
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | MFTS |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Menetméret: | 3/8" x 18 NPT |
| Beépítési mélység: | 24 mm |
| Ház színe: | szürke |
| Nettó súly: | 0,08 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | szürke |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,033 kg |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 125 °C |
| Tömeg: | 0,029 kg |
| Dugasz színe: | szürke |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 125 °C |
| Tömeg: | 0,029 kg |
| Dugasz színe: | szürke |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1484876 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1 109 340 |
| Hossz: | 58 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Szélesség: | 3,11 mm |
| Magasság: | 2,11 mm |
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szélesség: | 41 mm |




