| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Alternatív javítókészlet: | 550752 |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1136735 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Huzal nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| választható | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Alternatív javítókészlet: | 550265 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Rögzítő kengyel nélkül |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKC |
| Motorkód: | BLS |
| Motorkód: | BXE |
| OE-számhoz: | 038906051C |
| -tól: | Pa |
| -ig: | 320000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G 906 051 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 1136735 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,150 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKC |
| Motorkód: | BLS |
| Motorkód: | BXE |
| OE-számhoz: | 03C906051E |
| OE-számhoz: | 03C906051F |
| -tól: | Pa |
| -ig: | 130000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 255 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Huzal nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| OE-számhoz: | 038 906 051 B |
| Anyag: | Műanyag |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1136735 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 1136735 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | piezoelektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BLS |
| Motorkód: | BXE |
| OE-számhoz: | 038906051D |
| -tól: | 15000 Pa |
| -ig: | 260000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKC |
| Motorkód: | BLS |
| Motorkód: | BXE |
| OE-számhoz: | 038906051B |
| OE-számhoz: | 03G906051D |
| -tól: | Pa |
| -ig: | 290000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 125 °C |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Nyomás [bar]: | 1 bar |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Feszültség: | 5 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,026 kg |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 240 kPa |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 25 g |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3A-RE027 690 |
| Működési mód: | pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 125 °C |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Nyomás [bar]: | 1 bar |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Feszültség: | 5 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,026 kg |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 240 kPa |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G 906 051 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |





