| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 590 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Vizsgáló kontaktusok (pin) száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 65 mm |
| Hossz: | 835 mm |
| Magasság: | 31,7 mm |
| Tömeg: | 0,31 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M20 x 1,5 |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Kábelhossz: | 595 mm |




