| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyitási hőmérséklet: | 82 °C |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| átmérő: | 54 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyitási hőmérséklet: | 87 °C |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Magasság: | 52 mm |
| D1: | 32 mm |
| D2: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyitási hőmérséklet: | 87 °C |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Ház típus: | házzal |




