| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 18 mm |
| Belső átmérőig 1: | 21 mm |
| belső átmérőtől 2: | 66 mm |
| Belső átmérőig 2: | 75 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 72 mm |
| Belső átmérőig 2: | 82 mm |
| Magasság: | 113 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 18 mm |
| Belső átmérőig 1: | 21 mm |
| belső átmérőtől 2: | 66 mm |
| Belső átmérőig 2: | 75 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 72 mm |
| Belső átmérőig 2: | 82 mm |
| Magasság: | 113 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Hossz: | 116 mm |
| Anyag: | PVC |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Hossz: | 116 mm |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| Anyag: | PVC |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 79 mm |
| Magasság: | 116 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | GD3622530 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | GD3622540 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Magasság: | 91 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | GD3822540 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 86 mm |
| Magasság: | 94 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | GD5522540 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 91 mm |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 116 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 79 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 91 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 117 g |
| Hossz: | 91 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 85 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | GD03622540 |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 102 g |
| Hossz: | 90 mm |
| Belső átmérő 1: | 23 mm |
| Belső átmérő 2: | 74 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 90 g |
| Hossz: | 117 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 96 g |
| Hossz: | 116 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 79 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 79 g |
| Hossz: | 115 mm |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | FA2122530A |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 70 g |
| Hossz: | 115 mm |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 116 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 79 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 91 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |





