| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | K (5W) |
| Lámpa fajta: | Szoffita izzó |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5 |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Forgalmi engedély fajta: | Az StVZO területén nem engedélyezett |
| Forgalmi engedély fajta: | ECE vizsgálat nélkül |
| átmérő: | 11 mm |
| Hossz: | 44 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




