| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 1,100 kg |
| Csomagolási hossz: | 20 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,6 cm |
| csomagolási magasság: | 18,4 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kötési mód: | doboz |
| Csomagolási hossz: | 20,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 18,4 cm |
| csomagolási magasság: | 7,3 cm |




