| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Erősített kivitel | |
| Minőség: | HPS standard |
| Rúd/kar: | kapcsolórúd |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Hossz: | 265 mm |
| Külső menet: | M10 x 1,25 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Erősített kivitel | |
| Minőség: | HPS standard |
| Rúd/kar: | kapcsolórúd |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Hossz: | 80 mm |
| Külső menet: | M10x1,25 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |




