| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 1,5 mm? |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Csatlakozó szélessége: | 1,6 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Csatlakozó ház kivitel: | Csatlakozó ház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




