| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezetékek száma: | 2 |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| Kábelkeresztmetszet: | 1,5 mm? |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 1,5 mm? |
| Csatlakozó szélessége: | 2,8 mm |
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +125 °C |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | Code I |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Érintkező felület: | aranyozott |
| Csatlakozó szélessége: | 1,6 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Csatlakozó szélessége: | 1,6 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Csatlakozó ház kivitel: | Csatlakozó ház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| Járműtípushoz alkalmas: | Hgj. |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kábelkeresztmetszet: | 1,00 mm? |
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +150 °C |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| Szín: | lila |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | PBT (Polibutilén-tereftalát) |
| Terhelhetőség árammal: | 9 A |
| Üzemi feszültségig: | 48 V |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




