| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezetékek száma: | 28 |
| Beépítési oldal: | elöl és hátul |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Kábelhossz: | 420 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékok nélkül |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Kábel keresztmetszetig: | 2,5 mm? |
| Alternatív javítókészlet: | 2321033 |
| Alternatív javítókészlet: | 2321034 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezetékek száma: | 28 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | préselt csatlakozóval |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Beépítési oldal: | elöl és hátul |
| Kábelhossz: | 420 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezetékek száma: | 28 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsugorított csatlakozóval |
| Beépítési oldal: | elöl és hátul |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Kábelhossz: | 420 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | préselt csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nem vízálló |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hőzsugorcső nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Kábel keresztmetszetig: | 2,5 mm? |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Alternatív javítókészlet: | 2321032 |
| Alternatív javítókészlet: | 2321033 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | préselt csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | vízálló |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hőzsugorcsővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Kábel keresztmetszetig: | 2,5 mm? |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Alternatív javítókészlet: | 2321032 |
| Alternatív javítókészlet: | 2321034 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Seat |
| Gyártó korlátozás: | Skoda |
| Gyártó korlátozás: | VW |
| Beépítési oldal: | elöl és hátul |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Vezetékszám: | 28 vezetékes |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szigetelő szalaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | kábelcsatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| -tól: | 0,5 mm? |
| -ig: | 2,5 mm? |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Seat |
| Gyártó korlátozás: | Skoda |
| Gyártó korlátozás: | VW |
| Beépítési oldal: | elöl és hátul |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Vezetékszám: | 28 vezetékes |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szigetelő szalaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | kábelcsatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Zsugorforrasztóval |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| -tól: | 0,5 mm? |
| -ig: | 2,5 mm? |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozó nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | járműspecifikus adapterrel |
| Vezetékek száma: | 28 |




