| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Kábelhossz: | 175 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Érintkező felület: | cinkelt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| OE-számhoz: | 6Q0937702 |
| Üzemi feszültségig: | 48 V |
| Terhelhetőség árammal: | 9 A |
| Szín: | fekete |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




