| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Magasság: | 20 mm |
| Tömeg: | 0,016 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Komfort felszerelés: | központi zárral szerelt járművekhez |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Beépítési oldal: | elöl |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Kombinált kapcsoló funkció: | biztonsági kapcsoló |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Komfort felszerelés: | központi zárral szerelt járművekhez |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Mennyiség: | 2 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Zárrendszer: | központi zárral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Szín: | fekete |
| Színkód: | 01C |
| Rögzítési mód: | patentezett |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Vezérlőgombok száma: | 2 |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első ablakemelővel szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Komfort felszerelés: | központi zárral szerelt járművekhez |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Garancia: | 3 év garancia |
| OE-számhoz: | 6Y0 959 855 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Hossz: | 145 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Vezérlőgombok száma: | 4 |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Komfort felszerelés: | központi zárral szerelt járművekhez |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Szín: | fekete |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Csatlakozók száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,12 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Tömeg: | 0,09 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Komfort felszerelés: | központi zárral szerelt járművekhez |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 0,12 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Szín: | fekete |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 0,12 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J4959857C |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Zárrendszer: | központi zárral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Elektromos első ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Komfort felszerelés: | központi zárral szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| kapcsoló megvilágítás: | piros |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Komfort felszerelés: | központi zárral szerelt járművekhez |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Szín: | fekete |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Ajtók száma: | 4 |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Kombinált kapcsoló funkció: | biztonsági kapcsoló |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | piros |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Rögzítési mód: | patentezett |
| OE-számhoz: | 1J4959857C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Rögzítési mód: | patentezett |
| OE-számhoz: | 6Y0959855 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 150 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | zöld |
| Hossz: | 145 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 41 mm |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Bal-/jobbkormányos: | bal-/jobbkormányoshoz |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Csomók száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J4959857C |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200403 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 9 érintkező |
| Vezérlőgombok száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 6 |




