| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | zöld |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nyomótányérral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | fekete/fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nyomótányérral |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200909 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási évtől: | 200909 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási évig: | 200908 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nyomótányérral |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 69 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működési mód: | mechanikus |
| Beépítési oldal: | Lábtér |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működési mód: | mechanikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M10x1.25 |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M10 x 1.25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | zöld |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10X1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 94851307 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Verzió: | OE EQUIVALENT |
| OE-számhoz: | 453456 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Verzió: | OE EQUIVALENT |
| OE-számhoz: | 453468 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | választó kapcsoló |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | KKY0166490 |
| Menetméret: | M10X1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 453456 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 453468 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200906 |
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O./N.C. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200908 |
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O./N.C. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200906 |
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O./N.C. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200908 |
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O./N.C. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | KKY0166490 |
| Menetméret: | M10X1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 453456 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 453468 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási évig: | 200908 |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási dátumtól: | 01/11/2006 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nyomótányérral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200908 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | zöld |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |




