| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | MF200 |
| átmérő: | 200 mm |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 190 mm |
| Műszaki információs szám: | TBFR |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 192 mm |
| Műszaki információs szám: | TBVP |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 200 mm |
| Jellemző méret: | MF200 |
| Jótállás: | 3 év garancia |




