| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Beépítési oldal: | alul |
| Vastagság: | 62,0 mm |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Magasság 1: | 48 mm |
| Magasság 2: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 16,3 mm |
| Külső átmérő: | 42,5 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 48,43 mm |
| Magasság 2: | 62,1 mm |
| Belső átmérő: | 16,05 mm |
| Külső átmérő: | 42,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság 1: | 38 mm |
| Magasság 2: | 54,8 mm |
| Belső átmérő: | 14,4 mm |
| Külső átmérő: | 46,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Beépítési oldal: | alul |
| Vastagság: | 62,0 mm |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Magasság 1: | 48 mm |
| Magasság 2: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 16,3 mm |
| Külső átmérő: | 42,5 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Magasság 1: | 48,43 mm |
| Magasság 2: | 62,1 mm |
| Belső átmérő: | 16,05 mm |
| Külső átmérő: | 42,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság 1: | 38 mm |
| Magasság 2: | 54,8 mm |
| Belső átmérő: | 14,4 mm |
| Külső átmérő: | 46,5 mm |






