| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16,5 mm |
| Külső átmérő: | 52 mm |
| Hossz: | 55 mm |
| Páros cikkszám: | 271168 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16,5 mm |
| Külső átmérő: | 52 mm |
| Hossz: | 55 mm |
| Páros cikkszám: | 271169 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 448 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 449 g |




