| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D5BA |
| Gyártási évig: | 200407 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Lyuktávolság: | 120 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Lyuktávolság: | 120 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Hossz: | 190 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Magasság: | 58 mm |
| Tömeg: | 0,66 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 750 g |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 625 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1351679 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 630 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 30.06.2004 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Nettó súly: | 1,32 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200407 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200408 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó szám: | MTX75 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évtől: | 200302 |
| Gyártási évig: | 200408 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| Sebességváltó szám: | MMT6 |
| Hossz: | 119,5 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 02/10/00 |
| Gyártási dátumig: | 19/03/07 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| OE-számhoz: | 1152896 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Tömeg: | 2,37 kg |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | bal felső |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Hossz: | 145 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Magasság: | 144 mm |
| Tömeg: | 1,56 kg |
| Menetméret: | M8x1.25 |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 02/10/00 |
| Gyártási dátumig: | 19/03/07 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| OE-számhoz: | 1332838 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | bal felső |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1,45 kg |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Tömeg: | 1450 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | bal felső |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D5BA |
| Gyártási évig: | 200407 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 0,63 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 12 mm |
| Hossz: | 120 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 2: | 120 mm |
| Hossz: | 190 mm |
| Tömeg: | 900 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 138 mm |
| Szélesség: | 101 mm |
| Tömeg: | 1600 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 65 |
| Jármű felszerelés: | Hidraulikus szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 2: | 121 mm |
| Tömeg: | 620 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 60 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Hossz: | 144 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal felső |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200407 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1,45 kg |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Tömeg: | 1450 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200407 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartóval |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 0,87 kg |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 870 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Tömeg: | 1,42 kg |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 1420 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Nettó súly: | 0,64 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 1553 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 1352 g |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 02/10/00 |
| Gyártási dátumig: | 31/07/04 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | jobbra fenn |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | alul |
| OE-számhoz: | 1327578 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Tömeg: | 1,45 kg |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Tömeg: | 1450 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 0,87 kg |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 870 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 750 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Tömeg: | 1,42 kg |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 1420 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | bal felső |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,355 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Beépítési oldal: | bal első |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal felső |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1 152 896 |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200407 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200406 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok |
|---|




