| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Kormánygép fajta: | Fogasléces kormánymű |
| kormányműgyártóknak: | KOYO |
| Hossz: | 1126 mm |
| Kormányfordulatok száma: | 2,8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Kormánygép fajta: | Fogasléces kormánymű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Kormánygép fajta: | Fogasléces kormánymű |
| kormányműgyártóknak: | KOYO |
| Hossz: | 1126 mm |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Bemenőtengely-magasság: | 60 mm |
| Csatlakozó kivitel belépő tengely: | fogazott |
| Kormányfordulatok száma: | 2,8 |
| Nettó súly: | 6,7 kg |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1125 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1125 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Nettó súly: | 6,7 kg |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Új alkatrész | |
| Menet méret bejárat: | M14×1,5 |
| Menet méret kijárat: | M16×1,5 |
| Hossz: | 1126 mm |
| Lökettérf: | 147 mm |
| Bemenőtengely-átmérő: | 17,4 mm |
| Bemenő tengely fogszám: | 36 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Hossz: | 1125 mm |
| Csatlakozó kivitel belépő tengely: | fogazott |
| Bemenő tengely fogszám: | 36 |
| Bemenőtengely-magasság: | 61 mm |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Bemenőtengely-magasság: | 61 mm |
| Bemenő tengely fogszám: | 36 |
| Csatlakozó kivitel belépő tengely: | fogazott |
| Hossz: | 1125 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| teljes hossz: | 1126 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Kormányzás: | vezetőkarral |
| Kormánygép fajta: | Fogasléces kormánymű |
| Bemenőtengely-magasság: | 60 mm |
| Csatlakozó kivitel belépő tengely: | fogazott |
| Kormányfordulatok száma: | 2,8 |
| kormányműgyártóknak: | KOYO |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Bemenőtengely-magasság: | 61 mm |
| Bemenő tengely fogszám: | 36 |
| Csatlakozó kivitel belépő tengely: | fogazott |
| Hossz: | 1125 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |




