| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 22 mm |
| Hossz 2: | 790 mm |
| Tömeg: | 4600 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 1000 mm |
| Tömeg: | 4,43 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 51795519 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 21 mm |
| Tömeg: | 4478 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 1000 mm |
| Tömeg: | 4,43 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |




