| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 38 mm |
| Magasság: | 345 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kötési mód: | Patron |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0820193B |
| Tömeg: | 230 g |
| bruttó tömeg: | 310 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| Kötési mód: | Patron |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 38 mm |
| Magasság: | 345 mm |
| OE-számhoz: | 6Q0820193 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| Kötési mód: | Patron |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 30 mm |
| Magasság: | 355 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| Kötési mód: | Patron |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 38 mm |
| Magasság: | 345 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 39 mm |
| Magasság: | 344 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 30 mm |
| Magasság: | 355 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 345 mm |
| átmérő: | 38,8 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Nettó súly: | 190 g |
| Csomagolási hossz: | 40,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,00 cm |
| csomagolási magasság: | 5,00 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| OE-számhoz: | 6Q0820411K |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Gyártó: | MAHLE |
| Nettó súly: | 202 g |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Csomagolási hossz: | 51,0 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| OE-számhoz: | 6Q0820411B |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Nettó súly: | 262 g |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Csomagolási hossz: | 51,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 342,7 mm |
| átmérő: | 38,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Nettó súly: | 222 g |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Csomagolási hossz: | 51,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nettó súly: | 129 g |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási szélesség: | 17,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 19,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 345 mm |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 350 mm |
| Külső átmérő: | 38 mm |
| Csomagolási hossz: | 48 cm |
| Csomagolási szélesség: | 21,5 cm |
| csomagolási magasság: | 10,5 cm |
| Tömeg: | 0,14 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Külső hossz: | 360 mm |
| Külső átmérő: | 30 mm |
| Csomagolási hossz: | 34,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 23,5 cm |
| csomagolási magasság: | 10,5 cm |
| Tömeg: | 0,14 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 38,8 mm |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 30 mm |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0 820 193 B |
| átmérő: | 30 mm |
| Magasság: | 360 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Csere: | 2 év |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 39 mm |
| Magasság: | 344 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0820193B |
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 39 mm |
| Magasság: | 344 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső hossz: | 367 mm |
| átmérő: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Nettó súly: | 202 g |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Csomagolási hossz: | 51,0 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 345 mm |
| átmérő: | 38 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kötési mód: | Patron |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0820193B |
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| OE-számhoz: | 6Q0820193A |
| Kötési mód: | Patron |
| átmérő: | 38 mm |
| Minőség/osztály: | EASY FIT |
| Magasság: | 345 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0820193B |
| Tömeg: | 230 g |
| átmérő: | 30 mm |
| Magasság: | 355,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Hossz 1: | 345 mm |
| Rögzítési mód: | Beépítés |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Gyártási évig: | 200704 |
| átmérő: | 38 mm |
| Magasság: | 345 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0 820 193 B |
| Hossz: | 355 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Gyártási évig: | 200704 |
| OE-számhoz: | 6Q0 820 193 A |
| Hossz: | 335 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe az ábrát | |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 38 mm |
| Magasság: | 350 mm |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| OE-számhoz: | 6Q0 820 411 B |
| OE-számhoz: | 6Q0 820 411 E |
| OE-számhoz: | 6Q0 820 411 H |
| OE-számhoz: | 6Q0 820 411 J |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe az ábrát | |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Magasság: | 345 mm |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| OE-számhoz: | 6Q0 820 411 K |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 344 mm |
| átmérő: | 39 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 355 mm |
| átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0820193B |
| Tömeg: | 230 g |
| bruttó tömeg: | 310 g |
| alternatív termék: | - |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 39 mm |
| Magasság: | 344 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 30 mm |
| Magasság: | 355 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| OE-számhoz: | 6Q0820193 |
| átmérő: | 38 mm |
| Magasság: | 345 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kötési mód: | Patron |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| átmérő: | 30 mm |
| Magasság: | 355 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kötési mód: | Patron |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| átmérő: | 38 mm |
| Magasság: | 345 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kötési mód: | Patron |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0820411B |
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csomagolási hossz: | 51,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Nettó súly: | 262 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0820411E |
| OE-számhoz: | 6Q0820411H |
| OE-számhoz: | 6Q0820411J |
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csomagolási hossz: | 51,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Nettó súly: | 222 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Külső hossz: | 367 mm |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Csomagolási hossz: | 51,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,50 cm |
| csomagolási magasság: | 5,50 cm |
| Nettó súly: | 202 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 1 |
| Új alkatrész | |
| átmérő: | 38,8 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Külső hossz: | 345 mm |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | zárófedéllel |
| Csomagolási hossz: | 40,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,00 cm |
| csomagolási magasság: | 5,00 cm |
| Nettó súly: | 190 g |




