| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 99 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 99 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 30,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 99,0 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Felület: | krómozott |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 37 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Hossz: | 99 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 30,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 99 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 30,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,0 mm |
| Felület: | krómozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 30,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 37 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 122,3 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,70 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 60 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 99,2 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 30,00 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99,10 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 30,00 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,00 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 99 mm |
| Verzió: | 4Cr9Si2 |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |






