| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 113,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | E |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Hossz: | 113,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 30,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,0 mm |
| Hossz: | 113,4 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | krómozott |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 60 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | E |
| Hossz: | 113,4 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 113,4 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 30 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |




