| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 100,7 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,96 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 25,8 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | Króm-mangán-nikkel-nióbium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 26,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 38 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,9 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 26,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 39 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| OE-számhoz: | 8x036109611AE |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,9 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,6 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 100,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Szeleptányér-átmérő: | 26,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 39 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AUB |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BBZ |
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 38 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200608 |
| Hossz: | 100,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BBZ |
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 100,5 mm |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 26,00 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BBZ |
| Hossz: | 191,7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 40 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,955 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AUB |
| Motorkód: | BBZ |
| Hossz: | 100,50 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26,00 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,00 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AUB |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BBZ |
| Hossz: | 100,6 mm |
| Verzió: | 21-4N |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AUB |
| Motorkód: | BBZ |




