| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Hossz: | 89 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 89,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel-nióbium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,0 mm |
| Hossz: | 89,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 3 |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 52 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,45 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,0 mm |
| Hossz: | 89,6 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 57 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 89,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 90 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 89 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 89,6 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,45 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 57 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 89,0 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 52 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 89,9 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel-nióbium acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 89,6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,45 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,965 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 89,5 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AMF |
| Hossz: | 89 mm |
| Anyag: | krómrúd |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AMF |
| Hossz: | 90 mm |
| Anyag: | krómrúd |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AMF |
| Hossz: | 90 mm |
| Verzió: | 21-4N |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AMF |
| Hossz: | 89 mm |
| Verzió: | 21-4N |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 89 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 31,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |




