| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L253010C |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szűkített készlet | |
| Mennyiség: | 5 |
| Alternatív javítókészlet: | KT110500 |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szűkített készlet | |
| Mennyiség: | 34 |
| Alternatív javítókészlet: | KT110500E |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 010 |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 010 D |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 016 F |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 016 G |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 016 K |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 019 C |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 019 J |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 019 K |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 019 M |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 019 T |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 056 |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 056 A |
| OE sz. töltőhöz: | 03L 253 056 C |
| OE sz. töltőhöz: | 5303970-0129 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303970-0132 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303970-0137 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303970-0139 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303970-0205 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303970-0207 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303980-0129 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303980-0132 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303980-0137 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303980-0139 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303980-0205 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303980-0207 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303988-0129 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303988-0132 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303988-0137 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303988-0139 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303988-0205 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303988-0207 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303990-0129 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303990-0132 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303990-0137 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303990-0139 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303990-0205 |
| OE sz. töltőhöz: | 5303990-0207 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | állócsavarral |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anyával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Csavar/anya kivitel: | önzáró |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | állócsavarral |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anyával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Csavar/anya kivitel: | önzáró |
| Mennyiségi egység: | Készlet |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | állócsavarral |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anyával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Csavar/anya kivitel: | önzáró |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| turbótöltőhöz (cikksz.): | 126761 |
| turbótöltőhöz (cikksz.): | 127201 |
| turbótöltőhöz (cikksz.): | 128063 |
| turbótöltőhöz (cikksz.): | 128065 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 431390101 |
| Szükséges darabszám: | 4 |



| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 431390101 |
| Szükséges darabszám: | 4 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Mennyiség: | 34 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1999357 |
| Szűkített készlet | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Mennyiség: | 5 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1999356 |
| Szűkített készlet | |




